PERGOLA TENTE

Pergola tente avantajları nelerdir?
Raylı sistemi ve üç ayrı katmandan oluşan özel kumaşı ile yaz aylarında yüksek sıcaklıktan ve yoğun güneş ışınlarından korunmanıza yardımcıdır. Söz konusu kış ayları olduğunda ise olumsuz hava koşullarından etkilenmemeniz için geliştirilmiştir.

Ayrıca rayları herhangi bir sese neden olmamakta ve ekstra bakım gerektirmemektedir. Mekanın tüm hava koşulları karşısında optimal ısı seviyesini korumasını sağlayan bu sistemler, önemli bir tasarruf aracı da olabilmektedir. Ek olarak, dört mevsim konforunuzu ve bütçenizi koruyan pergola tente sistemleri ile tüm mekanlar ve projeler çok daha şık görünür. Pek çok özelliği ile yeni nesil projelerin en önemli yapı unsurlarından biri olan pergola tente sistemleri, mekana kattığı değer ile maksimum seviyede fayda sağlar.

Pergola tente nasıl kullanılır?
Uzaktan kumandayla çalıştığı için oldukça kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan bu tente sistemleri, yaz aylarında serin, kış aylarında sıcak hissetmenizi destekler. Her mevsim arzu edilen şekilde kullanılabilmesi için tamamen kapalı veya tamamen açık olarak değerlendirebileceğiniz bu tasarımlar sene boyunca mevsimsel ihtiyaçları karşılar. Fonksiyonelliğin en üst seviyeye çıkarıldığı ve en yeni teknolojilerin kullanıldığı bu tasarımlar otomatik sistemleri ile hem yaşam alanlarını hem dış mekanları her açıdan üstün bir rahatlıkla buluşturmaktadır.

Pergola tente modelleri nelerdir?
Uygulama yapılacak olan mimari projenin tarzına, kullanım şekline, görsel özelliklerine ve genel yapısına uygun pek çok profil seçeneği bulunur. Pergolaların renk konusundaki çeşitliliği, ihtiyaca yönelik yapısal çeşitliliğe de yansır. Genellikle ön direk destekli şekilde uygulanan tente sistemi, arzu edilirse duvara monte yani askılı olarak da uygulanabilir. Bu şekilde uygulanması halinde ön cephe görüş alanını engellemeden kullanılan tente sistemi, modern, sade ve sağlam hatlarıyla mekanın tüm havasını değiştirir. Mekanın ihtiyaçları doğrultusunda model aralığı bir hayli geniş olan pergola tente ile en büyük alanlar dahi ferahlığı muhafaza edilerek kapatılabilir. Fonksiyonellik gibi estetik değeri de katlayan bu uygulama sayesinde dış mekanın son derece yaratıcı şekilde yenilenmesi mümkün hale gelir.